Dönmez Grup Ltd. Şti. olarak yıllar önce başlamış olduğumuz şemsiye imalatımıza , plaj minderleri , şezlonglar ve  beach bayrakları gibi plaj sektörü ile alakalı ne kadar ürün varsa hepsini birbirine sırasıyla düzgün bir şekil de ekleyip sektörümüzün dışına hiç çıkmadan bu sektör de yükselmeye çalışmaya devam etmekteyiz.

 

Bir zamanlar şemsiye olarak sadece beach ve otel müşterilerimize verdiğimiz şemsiyelerimiz , şimdiler de bir çok cafe ve restaurant gibi yine turizm mekanlarında da dekoratif amaçlı olarak kullanılmaya başlanmıştır.Buda bizim şemsiye sektöründeki firmaların eskisi gibi sadece yazlık olarak değil artık şemsiye işinin 12 aya çıkması demek olduki buda hepimize ayrı bir heyecan katmış durumdadır.

Dönmez grup olarak 1000 m2lik fabrikamızda üretmiş olduğumuz şemsiyelerimizi Türkiye'nin adı geçer birçokfirmasına vermiş olmanın gururuyla şimdilerde de bu işin ihracatını yapıyor durumdayız.

Bu yıl dünyanın 8 ülkesine ihracat yapmış olmakla birlikte önümüzdeki senede katılacağımız diğer fuarlarla birlikte bu ülkeleri iki katına çıkartmak gibi bir hedefle yolumuza devam etmekteyiz. 

WhatsApp chat