Cafe Şemsiyeleri

Firmamız, çeşitli ebat ve ölçülerde cafe şemsiye üretmekte olup, ürün yelpazesinde yurtiçi pazarında önemli bir yere sahiptir. Günümüzdeki en iyi teknolojiye sahip olan makine parkuru ve konusunda uzman kadrosuyla, dünya standartlarında üretim ve satış yapan firmamız plaj şemsiyesinden cafe şemsiyesi, bahçe şemsiyesinden yağmur şemsiyesine kadar pek çok farklı ürünü kullanıma sunmaktadır.

Müşterilerimize sunduğumuz tüm şemsiye ürünlerimizi kaliteden ödün vermeden üretmek ve uygun fiyatla satışa sunmak firma olarak misyonumuzdur. Özel olarak cafeler için ürettiğimiz teleskopik kol kumandalı şemsiyelerimiz, gerek yazın güneşinden gerekse de yağmurdan müşterilerinizi korumanız adına mükemmel hizmet olanağı sunmaktadır.

Cafe Şemsiyesi Modelleri

Cafe Şemsiyesi diğer modellerden farklı olarak üretilen bir şemsiye modelidir. Genel özellikleri hem güneş ışınları hem de yağmurdan koruya bilen özellikte kumaş kullanılmaktadır. Genel itibari ile cafelerin genel kurumsallıklarına uygun ebat ve renkler düşünülerek her isteğe uygun şemsiye modeli üretilmektedir.

WhatsApp chat