Şemsiye ürünleri özellikle sıcak yaz aylarında plajlarda sıkça ihtiyaç duyulan ürünler olarak bilinmekte.  Genelde güneşten koruma amaçlı olarak kullanılan ürünler bir çok alanda da kullanılmakta. Şemsiyeler kullanım amacına ve yerine göre değişkenlik gösterebilmektedir. Plaj şemsiyeleri  gibi dönemsel olarak son kullanıcı tarafından kullanılabilen ürünler en çok tercih edilen ürünler arasında diyebiliriz.

Ticari işletmeler için kullanılan şemsiyeler ise genelde açık alanı bulununan firmalar tarafından tercih edilmekte. Açık alanda müşterilerini sıcak veya yağmurlu havalarda ağırlamak isteyen restaurant ve ya cafeler için üretilmiş geniş ürünler bulunmakta. Cafe şemsiyesi sayfamızdan işletmenize uygun ebatlarda üretim yapılan modellerimizi inceleyebilirsiniz. Genel özellikleri hem güneş ışınları hem de yağmurdan koruya bilen özellikte kumaş kullanılmaktadır. Genel itibari ile cafelerin genel kurumsallıklarına uygun ebat ve renkler düşünülerek her isteğe uygun şemsiye modeli üretilmektedir.


Şemsiye ürünleri sadece yaz aylarında sıcaktan korunmak amaçlı kullanmak yerine kış aylarında veya sonbaharda yağmurlu günlerde dış mekanda rahatlıkla oturmanızı sağlayacak ürünler olarak da düşünebilirsiniz.

Şemsiye Kullanım Alanları

Şemsiye ürünleri ticari olarak otel,önlerinde,cafe bahçelerinde, veya ev kullanıcılarının balkonu için üretilebilen kompakt ürünlerdir. Ürünlerin üzerine istenilen logo ve isimler yazılabilmektedir.

Şemsiye Fiyatları

Ürünlerin fiyatları ebat ve modellere göre değişkenlik göstermektedir. İletişim formumuzu veya iletişim numaralarımızı kullanarak bizlere ulaşabilir detaylı fiyat bilgisine ulaşabilirsiniz.

WhatsApp chat